Oda Servisi
Patulya Hotel

Yirmi dört saat hizmet veren Oda Servisi, menüsünde otelin en iyi restaurantlarında servis edilen yemekleri,fast food yiyecekleri  sunmaktadır. İster odanıza kahvaltı isteyin, ister ertesi günkü iş toplantısı için hazırlanırken gün boyu atıştırmalığı tercih edin; oda servisinden her öğünü sipariş verebilirsiniz; hem de konforunuzdan ödün vermeden.

Restaurant
Patulya Hotel

Geleneksel Türk mutfağına ait yemeklerin ve yöresel lezzetlerin servis edildiği Patulya Restaurant'ta her sabah açık büfe kahvaltı verilmektedir.

Fitness
Patulya Hotel

Günümüz modern insanının en büyük sosyal gereksinimlerinden biri, sağlıklı ve şık bir görünüme sahip olmak ve bu formunu korumak… İşte Patulya fitness Club, sağlıklı bir ortamda spor yaparak istediğiniz vücut ölçülerine ulaşmanızı sağlayacak bir ortam sunuyor. Her türlü modern spor gereçleriyle donatılmış geniş ve ferah fitness salonumuzda deneyimli eğitmenler gözetiminde hedefinize yönelik kişisel programlarla durumunuz saptanacak ve gelişiminiz takip edilecek. Patulya Hotel ’ın keyifli ortamında “sağlık için spor” yapacak, “spor için sağlık” bulacaksınız.

Sauna
Patulya Hotel

Saunanın Faydaları ve Sağlığımız
Sauna binlerce yıllık bir kültüre sahip olup insan sağlığına faydaları çok eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir.Sauna kullanımı ile vücudumuzda oluşan terleme bir çok hastalığa ve rahatsızlığa iyi gelmekte ve hatta bazı insanlar sauna banyosunun doktor tavsiyesi ile kullanmaktadır.

  • Sauna kullanımı ile birlikte vücudumuzda oluşan terle birlikte, vücut toksin (zararlı maddeler ) lerden arınır. Böylece daha temiz ve dirençli olursunuz.
  • Stres ve beyin yorgunluğunu giderir. Sinir sistemini rahatlatarak vücuda zindelik kazandırır.Vücutta fazlalaşan elektrik yükünü atarak rahatlık verir.
  • Düzenli sauna kullanımı deride bulunan ölü hücreleri temizler,deriniz zamanla kendini yeniler ve daha pürüssüz ve yumuşacık bir vücuda sahip olursunuz.
  • Uyku bozuluğu , gerginlik, depresif problemlerin giderilmesine katkı sağlar.
  • Düzenli sauna kullanımı ile soluum sisteminin daha düzenli çalışmasına yardımcı olursunuz.
  • Vücuttaki fazla yağların eritilmesine yardımcı olur.Size sağlılı bir şekilde zayıflama olanağı sunar.
  • Günlük düzenli kullanılan sauna insan zihnini rahatlatır ve vücuda gevşeklik kazandırarak stressiz ve uzun yıllar sağlıklı yaşamanızı sağlar.